چگونه با یک دختر دوست شوم؟ (10 راهکار)

دوست یابی در دوران کودکی می تواند به سادگی به اشتراک گذاشتن یک اسباب بازی یا تصمیم گیری ناگهانی برای دوست شدن باشد. اما در بزرگسالی ممکن است دشوار باشد. اکثر افراد این مشکل را دارند و اغلب بیرون رفتن، صحبت کردن و به خصوص برداشتن اولین قدم برای آشنایی با یک نفر، سخت ترین بخش آن است. بخصوص اگر هدف، آشنا شدن با جنس مخالف باشد. اگر شما در پیدا کردن دوستان دختر برای ازدواج مشکل دارید، درک نحوه تعامل زنان با دیگران می تواند به شما کمک کند تا بفهمید چه کارهایی را در ارتباط گرفتن با آنها باید رعایت کنید. در ادامه به چندین مورد از آنها اشاره می کنیم.

دوست دختر

آنها را جذب کنید، اما اصلاً سعی نکنید انتخاب کنید

به جای استفاده از جذابیت یک دختر برای حرکت به سمت بوسه، رابطه جنسی یا رابطه، فقط او را به عنوان یک دوست نگه دارید. اگر با دختری تعامل داشته باشید و با اعتماد به نفس، مردانه، کاریزماتیک رفتار کنید و او را بخندانید و از صحبت کردن با او لذت ببرید، او به طور خودکار (چه بخواهد و چه نخواهد) جذب شما می شود. دختران جذب پسرانی می‌شوند که ویژگی‌های شخصیتی، رفتارها و ویژگی‌های درونی از خود نشان می‌دهند که برای همه دختران و زنان جذاب است. هر چه یک پسر ویژگی های جذاب تری از خود نشان دهد (مانند جذابیت، کاریزما، هوش اجتماعی)، دختر بیشتر جذب می شود. با این حال، اگر می خواهید با دخترانی دوست شوید و در واقع آنها را به عنوان دوستان واقعی داشته باشید تا با آنها رابطه جدی تری داشته باشید، باید آن را در نقطه ای نگه دارید که او جذب شما شود و ارتباط دوستانه ای داشته باشید.

برای افزودن دختران بیشتر به حلقه اجتماعی خود، در گروه های بیشتری شرکت کنید

اگر در حال حاضر تعداد زیادی دختر در زندگی خود ندارید، ساده ترین راه برای یافتن دوستان دختر بیشتر این است که در گروه های دوستانه در منطقه خود شرکت کنید. به عنوان مثال: در منطقه شما، ممکن است گروه‌هایی برای مهمانی رفتن، غذا خوردن در رستوران‌ها، آشپزی، پیاده‌روی، فلسفه، یوگا، ورزش و بسیاری از فعالیت‌های دیگر باشد که می‌توانید در آنها شرکت کنید.

پیشنهاد میکنیم انجام دهید: تست آنلاین میزان میل جنسی

سعی کنید در برخی از مکان های مشترک با آن فرد باشید

برای اینکه با یک دختر دوست شوید، ابتدا باید با او آشنا شوید. ممکن است یک دختر راحت نباشد که یک غریبه به او نزدیک شود و یک مکالمه را شروع کند، اما اگر او شما را در اطراف دیده باشد و شما او را در اطراف دیده باشید، این مانع از بین می رود. آیا شما در چند کلاس مشترک با او هستید؟ آیا شما یک سرگرمی مشترک دارید؟ عالی است. در واقع ثابت شده است که انسان ها هر چه بیشتر در معرض اشیا قرار بگیرند، آن ها را دوست دارند. به همین دلیل است که یک آهنگ بارها و بارها از رادیو پخش می شود و همچنین تبلیغات بی انتها تکرار می شوند. بنابراین هر چه او بیشتر در معرض شما باشد، تمایل بیشتری به دوست داشتن شما خواهد داشت. در روانشناسی، به این اثر صرفاً مواجهه می گویند.

با او تعامل کنید

خوب، زمانی که هر دوی شما تا حدی از یکدیگر شناخت پیدا کردید و وجه اشتراک خاصی دارید، باید با او تعامل داشته باشید. این می تواند به سادگی یک نکته گذرا در مورد کراوات مسخره معلم شما یا یک سوال در مورد تمرین در هفته آینده باشد. از شروع کوچک نترسید، بالاخره شما باید از جایی شروع کنید. دوستی ها با گذشت زمان شکل می گیرند و اگر با دختری در زمانی که تازه ملاقات کرده اید مانند بهترین دوست خود رفتار کنید، واقعاً می تواند باعث ناراحتی او شود، به خصوص اگر او خجالتی یا از نظر اجتماعی ضعیف باشد.

چطوری با یک دختر دوست شویم

با او مثل یک ملکه رفتار کنید

دخترها باید بدانند که شما به آنها احترام می گذارید و برای همراهی آنها ارزش قائل هستید، حتی اگر نمی خواهید با او قرار ملاقات بگذارید. اگر دوران سختی را پشت سر می گذارد به او پیام دهید، قبل از یک مهمانی یا رویداد بزرگ، به او یادآوری کنید که زیبا به نظر می رسد. با ظرافت رفتار کنید، در حالی که مقدار معینی از معاشقه می تواند خوب باشد، باید در حد معقول باشد و به درستی انجام شود.  شما نباید او را گمراه کنید!  فقط خودتان را به عنوان یک جنتلمن در اطراف او تصور کنید.

با او‌ طوری رفتا کنید که انگار ستایشش میکنید

دختران عاشق تعارفات واقعی هستند. تا زمانی که به وضوح ثابت کنید که به او ضربه نمی‌زنید، او عاشق ستایش خواهد شد. آیا او یک پیراهن عالی پوشیده است؟ به او بگو! آیا او در بازی والیبال دیشب عالی عمل کرد؟ به او بگو! همه دوست دارند نسبت به خود احساس خوبی داشته باشند. به او این احساس را بدهید. البته باید توجه داشته باشید که، این یک مورد حساس است و تعارفات شما باید درست و واقعی باشند. دختران می توانند تشخیص دهند که چه موقع تعاریف و تمجیدات، اجباری و جعلی اند. سعی کنید به روشی ظریف از او تعریف کنید. سعی کنید تعریف و تمجید را حول چیزی متمرکز کنید که از نظر فیزیکی یا انرژی از آنها خوشتان می آید، مانند “من دوست دارم با تو صحبت کنم.”

او را بخندانید

ساده ترین راه برای کسی که می خواهد در کنار کسی باشد و ماندگار شود، این است که او را بخنداند. وقتی او به بودن در کنار شما فکر می کند، به فکر خوش گذراندن می افتد. حس شوخ طبعی او را زنده کنید و اوقات خوش را در جریان نگه دارید. این راهی است که می‌توانید موقعیت را سرگرم‌کننده نگه دارید. خنداندن فرد به او اجازه می دهد تا بفهمد که شما فقط سعی می کنید اوقات خوبی داشته باشید. با این حال، همیشه هم دلقک نباشید. که بعد از یک هفته یا بیشتر شما را تک بعدی و رک و پوست کنده می کند.

به شوخی هایش بخندید

از آنجایی که شما در اینجا، آنجا و همه جا جوک می‌ گویید، احتمالاً او هم چند تا شوخی می‌کند. اگر آنها خنده دار نیستند، با تغییر موضوع یا کمی تغییر دادن صحبت هایش به او اطلاع دهید. خنده، شما دو نفر را به هم پیوند خواهد داد.

ایجاد رابطه با یک دختر

در مورد احساسات خود صادق باشید

یک مکتب فکری وجود دارد که می گوید پسران و دختران همیشه فقط دوست نخواهند بود. در یک مقطع زمانی یا او نسبت به شما احساساتی خواهد داشت یا شما نسبت به او احساس خواهید داشت. اگر این اتفاق افتاد (که ممکن است)، در مورد آن صحبت کنید. راه های ظریفی وجود دارد که می توانید بدون آسیب رساندن به احساسات یکدیگر موضوع را حل کنید.

او باید بداند که می تواند روی شما حساب کند

وقتی در حالی که او اتفاق بدی را تجربه کرده است، به او شانه ای پیشنهاد می کنی که می تواند روی آن گریه کند، یا او را در نیمه های شب به ایستگاه می بری تا در زیر باران شدید به نزد خانواده اش برگردد، دختران احساساتی می شوند. وقتی او اینگونه می شود، مهم است که فقط گوش کنید. او ممکن است خواهان یک راه حل واقعی نباشد، صرف نظر از اینکه چقدر شاکی است. حضور در آنجا، گوش دادن به او و گفتن به او که می تواند از پس هر چیزی که می گذرد بر آید، به خودی خود بی نهایت ارزشمند است.

هشدارها:

  • هنگامی که با یک دختر هستید، شروع به گفتن جوک‌های احمقانه نکنید یا اینکه بخواهید سعی کنید به زور درست رفتار کنید. دخترها از این متنفرند!
  • زیاد به او دست نزنید، به خصوص در مراحل اولیه دوستی. او ممکن است آن را راه اشتباهی بگیرد و احساس ناراحتی کند.
  • در مورد او یا با او منحرف صحبت نکنید. این رفتار ممکن است با دوستان پسر شما جالب باشد، اما در بیشتر موارد این رفتار با یک دختر، فقط باعث می‌شود که او بخواهد دور شود، و قطعاً باعث نمی‌شود که او بخواهد دور شما بچرخد.

منابع: wikihow.com و themodernman.com

لطفا به این مطلب امتیاز دهید:
[تعداد رای: 10 - میانگین امتیاز: 4.2]
contact us
با ما در تماس باشید!
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
22623587 - 021 رزرو وقت تست آنلاین