دختران مغرور از چه پسرهایی خوششان می آید؟

شاید پاسخ به این سوال در ظاهر امری ساده به نظر برسد، اما اینگونه نیست. پاسخ به این پرسش بر اساس تفکر، بینش، باور و سلیقه دختران مغرور تعیین میشود. دختران مغرور اگرچه ممکن است از نظر دختران دیگر جذابیت خاصی نداشته باشند، اما برای پسران بسیار جذاب به نظر میرسند. زیرا پسران دوست دارند که همیشه چیزهای سخت و نادر را کشف کنند. اینگونه دختران هیچوقت خود را به سادگی در دسترس پسران قرار نمیدهند و تا زمانیکه از عشق و علاقه واقعی پسران مطمئن نشوند، آنها را به زندگی خود راه نمیدهند. غرور به دو نوع مثبت و منفی تقسیم میشود. غرور مثبت به معنای اعتماد به نفس و خود ساختگی است. در حالیکه غرور منفی نشان دهنده خود شیفتگی و خود خواهی است. غرور مثبت میتواند زمینه مناسبی را برای تداوم زندگی مشترک و ازدواج فراهم کند. در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از مهمترین سوالات ذهنی شما در مورد اینکه دختران مغرور از چه پسرایی خوششان می آید با شما صحبت کنیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

انواع شخصیت پسران مورد علاقه دختران مغرور

ملاک ها و معیارهای دختران مغرور برای انتخاب همسر چیست؟ دختران مغرور با توجه به شخصیتی که دارند نسبت به سایر دختران در انتخاب همسر و شریک زندگی سخت گیرانه تر و دقیق تر عمل میکنند. پسران باید دارای ویژگیها و معیارهای بسیار مهم و برتری باشند تا بتوانند توجه چنین دخترانی را جلب کنند.

شخصیت مستقل

پسرانی که قدرت انجام کارهای شخصی خود را ندارند و به دیگران وابسته هستند، مورد علاقه دختران نیستند. دخترهای مغرور دارای شخصیتی مستقل و خود ساخته هستند که برای رسیدن به اهداف خود با مشکلات میجنگند. لذا پسرانی مورد علاقه آنها هستند که شخصیتی خود ساخته و مستقل داشته باشند.

شخصیت شجاع

دخترهایی که شخصیت مغرورانه دارند از پسران ترسو بیزارند. زیرا از نظر آنها پسران ترسو توانایی اداره کردن زندگی مشترک را ندارند و به راحتی در برابر مشکلات زانو خم میکنند. پسران ترسو از انجام دادن کارهای ریسک پذیر به شدت میترسند و فرار میکنند. بدون شک پسرانی که شجاع هستند و از مشکلات نمی ترسند، مورد علاقه دختران مغرور هستند. زیرا میتوانند در سختیها و مشکلات زندگی به این گروه از پسران تکیه کنند.

شخصیت با اعتماد به نفس

دخترانی که اعتماد به نفس و غرور زیادی دارند به راحتی فرق بین پسران خود شیفته و پسران خود ساخته را تشخیص میدهند. پسران خود شیفته خودخواه و خود محور هستند و به خواسته ها و احساسات دیگران اهمیتی نمیدهند. در حالیکه پسران مغرور اعتماد به نفس زیادی دارند و برای خواسته ها و علایق دیگران نیز احترام قائل اند.

مرد مورد علاقه دختران مغرور

شخصیت مهربان و خوش خلق

پسرانی که غرور مثبت دارند، بسیار خوش خلق و متین هستند. آنها به همسر، خانواده و دوستان خود اهمیت میدهند. دختران مغرور به پسرانی که اخلاق خوبی ندارند، کوچکترین علاقه ای ندارند و هرگز آنها را برای ازدواج انتخاب نمیکنند.

دختران مغرور از چه تیپی خوششان می آید؟

در مطلب زیر به برخی از ویژگیهای پسرانی که مورد علاقه این گروه از دختران هستند، اشاره میکنیم.

 • این دسته از دختران دوست دارند که با افراد بی عیب و نقص ازدواج کنند تا بتوانند برتری خود را حفظ کنند. به همین دلیل تمایل زیادی دارند که با افراد برجسته و مشهور مثل ورزشکاران یا بازیگران ازدواج کنند.
 • از پسران مسئولیت پذیر خوششان می آید. آنها از پسران وابسته و به اصطلاح آویزان بیزار هستند. این گروه از دختران هیچوقت نمیتوانند مرد بی مسئولیت و بی اراده را به عنوان همسر بپذیرند.
 • به پسران مغرور و متعهد علاقه دارند. زیرا پسران مغرور اعتماد و عزت به نفس زیادی دارند. پسرهای مغرور معمولاً در جامعه به عنوان یک شخص مهم و متین به شمار می آیند.
 • تیپ، قیافه و شکل ظاهری پسران برای دخترهای مغرور بسیار مهم هستند. آنها تمایل دارند با پسرانی که چهره و تیپ زیبایی دارند ازدواج کنند. زیرا هر چقدر که چهره و شکل ظاهری همسر آنها بهتر باشد، امکان فخر فروشی آنها نسبت به افراد ضعیف جامعه افزایش می یابد.
 • معمولاً پسرانی که قدرت تصمیم گیری بالایی دارند و میتوانند مشکلات را با قدرت حل کنند، مورد علاقه دخترهای مغرور هستند. پسرانی که در روابط اجتماعی و زندگی شخصی عملکرد ضعیفی دارند، مقبولیت زیادی بین دختران مغرور ندارند.

ویژگیهای دختر مغرور چیست؟

 • سعی میکنند که از رفتار و گفتار دیگران تقلید نکنند. زیرا از نظر آنها تقلید از دیگران، بیهوده و غیر خلاقانه است که مانع از شکوفایی تواناییها و علایق آنها میشود.
 • در روابط اجتماعی با دیگران به خصوص پسران بسیار محتاط و عاقلانه رفتار میکنند. آنها سعی میکنند که از ایجاد هرگونه صمیمیت و وابستگی بیهوده در روابط خود جلوگیری کنند. همین موضوع باعث میشود که جذابیت آنها در بین پسران افزایش پیدا کند.
 • در جنبه های مختلف زندگی کاملاً مستقل و بدون هیچگونه وابستگی به دیگران عمل میکنند. آنها برای بهبود و ارتقای شرایط زندگی تلاش میکنند و به توانمندیها و استعداد های خود اطمینان دارند.
 • اعتماد به نفس زیادی دارند و معمولاً به علایق، عقاید و باورهای خود بسیار پایبند هستند. این گروه از دختران برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود تلاش میکنند و سعی میکنند که از مشکلات نهراسند.
 • دختران مغرور میتوانند احساسات خود را به خوبی کنترل کنند. به همین دلیل در انتخاب همسر آینده خود بسیار عاقلانه و منطقی عمل می کنند.
دختران مغرور

نقطه ضعف های دختر مغرور

 • معمولاً دوستان بسیار کمی دارند زیرا رفتار، گفتار و عملکرد آنها کاملاً مغرورانه است و ممکن است که به نظرات و خواسته های دیگران اهمیتی ندهند.
 • دختران در مقایسه با پسران عاطفی تر هستند و نقش بسیار تاثیرگذاری در حفظ آرامش پسران دارند. اما دخترهای مغرور معمولاً در بروز احساسات و عواطف خود ضعیف عمل میکنند. به همین دلیل معمولاً در زندگی مشترک دچار شکست میشوند؛ چون نمیتوانند به نیازهای عاطفی و احساسی همسر خود توجه کنند.
 • دختران و زنان مغرور نمیتوانند در کارهای گروهی، عملکرد و سازش مناسبی داشته باشند. زیرا آنها به نظرات و ایده های دیگران توجه نمیکنند و کاملاً خود رأی عمل میکنند.
 • این گروه از دختران معمولاً از موفقیت، خوشبختی و شادی دیگران لذت نمی برند. زیرا خود را نسبت به بقیه برتر میدانند. اگر چه دختران مغرور سعی میکنند که در جامعه خود را شخصی مقتدر و شکست ناپذیر نشان دهند اما در باطن ممکن است بسیار ضعیف و سرخورده باشند.
 • دختران مغرور تحمل شنیدن هیچگونه انتقاد یا سرزنشی را ندارند و به شدت با شخص منتقد برخورد میکنند. زیرا آنها نمیخواهند که عیبها و بدیهایشان برای دیگران آشکار شود.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید:
[تعداد رای: 16 - میانگین امتیاز: 3.8]
contact us
با ما در تماس باشید!
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
22623587 - 021 رزرو وقت تست آنلاین