مرکز مشاوره فکر بکرمرکز مشاوره فکر بکر

تست آرکتایپ های زنانه

کاربر گرامی؛ لطفا هر یک از عبارات زیر را با حوصله و دقت خوانده و بهترین پاسخ را انتخاب نمایید.

متوجه شدم
0%

پرسش 1: از آنجایی که ترجیح می دهم به جای بیرون رفتن در خانه و با خانواده باشم، زیاد از خانه خارج نمی شوم، لباس و آرایشم اصلاً مهم نیست.

پرسش 2: من لباس های راحت تر مثل تیشرت و جین را به لباسهای تنگ تر و شیک تر، ترجیح میدهم.

پرسش 3: من لباسهایی زیبا احتمالاً با طرح های گلدار و یا چاپی می پوشم، شاید دارای زوائد و تزئیناتی هم باشند که با احساسات دخترانه من تطابق بیشتری دارند، حتی اگر به نظر بیاید آرایش و لباس من غیر معمول و غیر متعارف است (مثل همه نیست).

پرسش 4: سبک لباس پوشیدن من محافظه کارانه است. ترجیح می دهم مطابق عرف و رسمی لباس بپوشم و آرایشی سبک داشته باشم. کت و شلوار و لباسهای رسمی را به لباسهای تن نما ترجیح می دهم، کمتر از کفش پاشنه بلند استفاده می کنم با حداقل جواهرات – غیر از حلقه ازدواجم

پرسش 5: من عاشق این هستم که خیلی زنانه و جذاب لباس بپوشم و آرایش کنم و طرز لباس پوشیدنم جذابیتهای وجودم را نشان بدهد. دوست دارم جواهراتم را با دقت و سلیقه انتخاب کنم، همچنین روسری های رنگین ابریشمی ام را که برای ست کردن با لباسهایم استفاده می کنم.

پرسش 6: من به پیروی از مد علاقه ای ندارم و لباسهای سنتی و کلاسیک را ترجیح می دهم – برخی ممکن است لباس پوشیدنم را به سبک لباس پوشیدن مردانه نزدیک بدانند – در حقیقت با لباس پوشیدن به سبک مردانه احساس بهتری دارم.

پرسش 7: من ترجیح می دهم لباس کارایی بیشتری داشته باشد تا اینکه مد روز باشد، من علاقه مند به جلب توجه دیگران به سمت خودم با نوع لباس پوشیدنم نیستم، بنابراین من سبک لباس پوشیدن بسیار ساده را در رنگ های خنثی ترجیح می دهم.

پرسش 8: من بیشتر به افکار و اندیشه های خودم وابسته هستم تا هوشیاری دقیق به بدنم.

پرسش 9: بدن من نیاز به ورزش مداوم دارد (تناسب اندام در زندگی من اولویت محسوب می شود). یک لمس ساده برای من کافیست و به نوازش علاقمند نیستم. وجود فاصله احساسی را ترجیح می دهم.

پرسش 10: من بطور مداوم از تماس بدنی با کسانی که رابطه عاشقانه دارم لذت می برم و آنرا جستجو می کنم. عاشق استفاده از عطر و لوسیون های پوستی هستم که پوست مرا برای لمس کردن به مانند یک کودک نرم و لطیف می کند.

پرسش 11: صادقانه، من خیلی وابسته به فیزیک و بدنم نیستم. این موضوع آنقدر در خودآگاه من به اندازه آگاهی من از اندیشه های درونی، رویاها و قوه مخیله ام نیست.

پرسش 12: من خیلی علاقمند به تمرکز بر روی بدنم نیستم، چیزهای مهمتری برای توجه دارم. فعالیت های من: سازمان، جلسات، بهبود فعالیت های خانوادگی. من کمی احساس ناخوشایندی در رابطه با امور مربوط به فیزیکم دارم.

پرسش 13: بدن من برای پرورش بچه (حاملگی و در آغوش گرفتن) ساخته شده است. اینگونه تماس های بدنی، لذت بیشتری نسبت به سایر تماس ها به من می دهد. من علاقمند به رابطه جنسی، به جهت خود رابطه نیستم. مگر اینکه در انتظار یک بچه دیگر باشم که در این صورت من عاشق آن هستم.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 14: توجه و مراقبت من از بدنم شبیه به مراقبت و توجه من به منزلم است. من به بدنم بیشتر از اینکه فقط قادر به عملکرد خوب باشد، توجه نمی کنم. من از لمس توسط همسرم لذت می برم. اگرچه این، چیزی نیست که به آن فکر کنم.

پرسش 15: اگر خانه من در همسایگی افراد با پرستیژ قرار داشته باشد، اثری که من می خواهم در خانه ام داشته باشم زیبایی محافظه کارانه است. من یک خانه بزرگ، مجلل، تمیز و مرتب را ترجیح می دهم (جاییکه بطور واضحی مهمانان عالی رتبه همسرم را پذیرایی کند و من را به عنوان یک زن کدبانو نشان دهد).

پرسش 16: من از زندگی شهری لذت می برم. بنابراین از آپارتمان نیز لذت می برم. اگر خانه من نزدیک کتاب فروشی و محل کارم باشد یک امتیاز مثبت نیز خواهد داشت. متمایل به کار کردن با ساعت های طولانی هستم. ممکن است کامپیوتر و لوازم کاری ام را روی میز ناهار خوری پیدا کنید. من خیلی اوقات درگیر کارم هستم.

پرسش 17: اغلب از خانه من بوی غذا و خوراکی ساتع می شود. من خانه ای را که دارای اتاق های زیاد برای خانواده، بچه هایم و دوستان بچه هایم داشته باشد را ترجیح می دهم. خانه من به ندرت مرتب است. ولی برای همه مکان بسیار خوبی است برای زندگی و لذت بردن.

پرسش 18: من خانه ام را با شمع و یا سایر وسایلی که حس و حال ویژه ای را ایجاد می کنند تزئین می کنم. من به حریم خصوصی، بیش از تعداد زیادی مهمان نیازمندم.

پرسش 19: خانه من بطور قابل توجهی دارای طرح های رنگارنگی است که بطور با سلیقه کار شده اند، قطعات هنری دوست داشتنی، مبلمان دارای پارچه های فوق العاده، فرش های مجلل که پای شما در آن فرو می رود.

پرسش 20: من زندگی خارج از شهر را ترجیح می دهم، نزدیک تر به طبیعت تا شهر. اگر در شهر زندگی کنم ترجیح می دهم خانه ام نزدیک یک پارک باشد تا بتوانم از درختان و حیات وحش لذت ببرم. در خانه ام، گیاهان را ترجیح می دهم. مبلمان من راحت و ساده است.

پرسش 21: من عاشق خانه داری هستم و این حس در من قوی است. من با کارِ خانه مانند مراقبه درگیر می شوم. خانه من تمیز و مرتب است البته نه خیلی سختگیرانه. من در خانه ام همیشه گل تازه و شاداب دارم. نان تازه پخته شده چیزی است که من برای تهیه اش می کوشم.

پرسش 22: من غذاهای سالم و ارگانیک را به غذاهای فروشگاهی ترجیح می دهم. عمداً و آگاهانه غذا می خورم چرا که برای سلامتی و تناسب اندام ارزش قائلم. بدن من به پروتئین برای فعالیتهای فیزیکی ام نیاز دارد.

پرسش 23: من بیشتر به محیطی که غذا می خورم، مشتاق هستم اگرچه واقعاً از غذای خوب لذت می برم. حس آنرا دوست دارم (تجربه بافت غذا در دهانم). من دوست دارم هنگام صرف نوشیدنی ها، موقعی که می خواهم با انگشت، مزه به دهان معشوقم بگذارم، آنرا بکشم و به این ترتیب با او شوخی کنم. از همه مسائل رمانتیکش لذت می برم.

پرسش 24: من ترجیح می دهم غذای بیرون بخورم. زمان کافی و یا علاقه به پخت و پز برای خودم، ندارم. من غذا خوردن با یک دوست در یک رستوران و گفتگوی مهیج با یکدیگر را ترجیح می دهم.

پرسش 25: من عاشق این هستم که خانواده و بچه داشته باشم تا برایشان پخت و پز کنم. عاشق آماده کردن غذای کافی برای همه هستم تا لذت ببرند.

پرسش 26: زمان صرف غذا، فرصت بسیار مهمی برای خانواده است و انتظار دارم اعضاء، گفتگو و آداب مناسبی در این هنگام داشته باشند چون این خیلی برایم مهم است.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 27: غذا خوردن برایم خیلی مهم نیست. من ممکن است به یک تکه پنیر یا هر چیز دیگری که هوس کنم ناخنک بزنم. ولی برایم نشستن سر میز برای صرف غذا مهم نیست.

پرسش 28: مهیا کردن غذا یکی از مهمترین جنبه های حس خانه داری من می باشد. من ترجیح می دهم که غذاهای مقوی را در یک وضعیت آرام و بی تکلف تهیه و آماده کنم.

پرسش 29: تصور می کنم دوستان یا حیوانات قسمتی از دوره کودکی من به عنوان همراه و حامی من بوده اند.

پرسش 30: من تصور می کنم یک آدم بزرگ بودم همراه با احساس داشتن یک همدم در کنارم برای آنکه به او توجه بکنم. لذت بردن از خانه عروسک هایم و داشتن میهمانی های بزرگسالانه.

پرسش 31: من دوست داشتم هنگام بازی کردن با عروسک هایم نقش مادر را داشته باشم. آنها را بگردانم و غذا بدهم.

پرسش 32: من عاشق کتابهایم بودم. در آن دوران من بافتنی، قلاب بافی و خیاطی آموختم. من از خط خطی کردن، شطرنج و فعالیت های ذهنی و یا فعالیت هایی که به هماهنگی دست و ذهن نیاز داشت، لذت می بردم.

پرسش 33: من عاشق بودن در درختزار ها، جستجوی گیاهان مختلف، جویبارها و تماشا کردن موجودات کوچکی که در آنها زندگی می کردند، بودم. از مشاهده اجسام در زیر میکروسکوپ لذت می بردم. از تیر اندازی و سایر ورزش ها نیز لذت می بردم.

پرسش 34: من عاشق لباس پوشیدن بودم. امتحان لباس های فریبنده مادرم، کفش های پاشنه بلندش و آرایش کردن.

پرسش 35: من خودم را بصورت یک بچه حفظ کردم. آرام و مستقل و پذیرا بودم اگرچه از اینکه با خودم بازی کنم، راضی بودم. خودکفا و آرام. نه از کسی راهنمایی و اشاره می خواستم و نه میل به خواهش از دیگران داشتم.

پرسش 36: اوایل، من متمایل به جذب پارتنرهایی بوده ام که بصورت ویژه برایم مناسب نبوده اند. خلاق، دمدمی مزاج، هیجانی، لطیف، افرادی که من را شیفته و مجذوب می کنند، دارای روابط قوی، افرادی که حس جنسی من را تحریک می کنند، افراد دارای کلامی شاعرانه، غیر قابل پیش بینی، فریبنده، عشاق حساس. زمانیکه بزرگ شدم، من یک پارتنر با تجربه، تحصیل کرده و خوش سلیقه، لباس، گلها و داستان های عاشقانه را ترجیح دادم.

پرسش 37: من متمایل به سمت عشاقی هستم که زنان تیپ مادر را می پسندند. انتظار زیادی از آنان ندارم. آنها بیشتر برایم شبیه بچه ها هستند. تمایل دارم بدهم بیش از آنکه بگیرم. از مراقبت همسرم از من واقعاً قدردان هستم. از نظر مالی، ترجیح نمی دهم که بیرون از خانه کار کنم. می خواهم احساس سلامتی، امنیت و تمرکز روی خانواده و بچه هایم داشته باشم.

پرسش 38: من متمایل به افرادی هستم که از نظر فکری به من نزدیک باشند. شخصیت آنها یک جنبه خلاقانه، هنری، شفادهنده یا موسیقایی دارد. همسری می خواهم که من را پرورش دهد. ما علاقمندیم که مسائل را با یکدیگر تقسیم و یکدیگر را تکمیل کنیم. ما شبیه شرکایی هستیم که از فعالیتهایی که دوست داریم با یکدیگر انجام دهیم، لذت می بریم. فضا و آزادی زیادی به یکدیگر می دهیم، این برای من خیلی مهم است. من به این فضا ها نیاز دارم تا احساس عشقی من را تحریک نماید.

پرسش 39: من متمایلم توسط فرد موفقی که در محیط کاری ام قرار دارد، جذب شوم. من اهل روابط رمانتیک نیستم. طبیعت من برون گراست. به سمت افرادی که برای زندگی شهر نشینی تربیت شده اند و از آن لذت می برند، کشیده می شوم. عقلانی و با علایق سیاسی. من نیاز دارم که بصورت عقلانی، تحریک شوم.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 40: من دوست دارم افرادی به من جذب شوند که بطور کامل برعکس من می باشند: آدمی که می تواند گلیم خود را در اجتماع از آب بیرون بکشد، سفت و محکم و آهنربایی، کشش جنسی زیاد، غالب و مسلط. یا آنهایی که خیلی بزرگتر از من هستند و بعنوان معلم و راهنمای معنوی و عاشق من رفتار می کنند.

پرسش 41: من همیشه بوسیله افراد در حال ترقی و پیشرفت و مقتدر جذب می شوم. افراد موفقی که وعده موقعیت اجتماعی برجسته ای را که من به آن افتخار می کنم، می دهند. من متمایل خواهم بود تا زندگی شخصی ام را برای حمایت و موفقیت بیشتر آنان صرف نمایم.

پرسش 42: من متمایل به جذب افرادی هستم که به سمت طبیعت آرام، محجوب، متمایل به خانه و خودکفای من گرایش دارند. کسی که می داند من برایش یک همسر خوب خواهم بود. همسر من تمایل به نان آور و رییس خانواده بودن، دارد. ما هر دو بطور مساعدی مستقل هستیم و رابطه جنسی دارای اولویت در رابطه ما نیست.

پرسش 43: به دلیل آنکه من خیلی آدم صاحب نظری نبودم، به ازدواج متقاعد شدم و یا اینکه، احساس کرده بودم که این یک سنت اجتماعی و فرهنگی است که باید آنرا اجرا می کردم. من یک ازدواج از پیش تعیین شده انجام دادم. یا اینکه، از ازدواجم تصور دیگری، غیر از چیزی که اتفاق افتاد داشتم. اعتقاد و آرزوی یک رابطه معنوی بالاتر را دارم.

پرسش 44: ازدواج مهمترین مسئله در زندگی من است (چیزی که انتظارش را کشیده بودم). در ازدواج احساس کامل شدن می کنم و همسر یک فرد امید بخش، در حال ترقی و پیشرفت و حرفه ای شدن. نقشی که هر یک از ما در زندگی ایفا می کنیم، نقش بسزایی در استواری و ثبات ازدواجمان دارد که این برایم اهمیت دارد. من برای «بهتر و بدتر» ازدواج می کنم. می خواهم از خود گذشتگی را از طرف همسرم تجربه کنم. این اولویت اول من خواهد بود.

پرسش 45: ازدواج به نوبه خود اهمیت کمتری نسبت به تجربه رضایتمندی عشقی دارد. زمانی که آن پایان می یابد، دیگر تمام شده است. نتیجه، سرمشقی خواهد بود برای روابط آینده. از آنجاییکه من حسود نیستم، طبیعت یک رابطه عشقی (هوس آلود) را می شناسم. من خودم، تمایل به یک رابطه عشق بازی (پریدن) با دیگران را داشته ام.

پرسش 46: من بطور ویژه به سمت ازدواج کشیده نمی شوم. طبیعت مستقلی دارم و آزادی ام برای خیلی مهم است. واقعاً احساس نیاز به فرد دیگری برای تکاملم نمی کنم. اگرچه، یک رابطه رفاقتی و دوستانه، می تواند برای من جاذبه داشته باشد. امکانش وجود دارد که ما تصمیم بگیریم ترجیحاً با هم زندگی کنیم تا ازدواج کنیم. در زندگی مشارکتی ام، به مساوات نیاز دارم. پس بعید است که نام خانوادگی ام را تغییر دهم (فامیلی همسرم را برای خودم انتخاب کنم).

پرسش 47: اشتیاق من به ازدواج جهت خلق یک محیط امن همراه با یک پارتنر مسئولیت پذیر می باشد. کسی که بچه دار شود و از بزرگ کردن آنها لذت ببرد.

پرسش 48: من یک رابطه همراهانه (یک رابطه متقابل سودمند) در ازدواج را به احساسات تند و تیز ترجیح می دهم. ما بسیار زیاد از ارتباط با حوادث، سیاست و شغلمان لذت می بریم. از دیگر سو، احساسات و عواطف موضوع بحث ما نیستند.

پرسش 49: من واقعاً جاه طلبی و بلند پروازی در دنیای خارج ندارم. من یک زندگی آرام در خانه را ترجیح می دهم و با تنهایی راحت هستم. امکان دارد پارتنر من دائماً در سفر، یا برای کار، دور از خانه باشد. یک خانه دار و فرد سنتی هستم. اگرچه نیازی به تکمیل احساسات و هیجاناتم از طرف پارتنرم ندارم. اینها مراد درونی من را تامین نمی کنند.

پرسش 50: از نظر من تمایلات جنسی و ازدواج پیوسته به هم هستند (باهم یکی هستند). در اصل من مراقب این بوده ام که حتی الامکان از روابط جنسی خودداری کنم. ارتباط جنسی قسمتی از نقش من در قبال همسرم است که باید به او ارائه بدهم. من به مهارت همسرم در تحریک میل جنسیم اعتماد کرده ام و تک همسری برای من (ارتبطات جنسی تنها با همسر) نکته اصلی و اساسی می باشد.

پرسش 51: زمانیکه جوانتر بودم بیشتر اغواگر بودم. من واکنشهای جنسی بالایی دارم که به راحتی توسط معشوقم تحریک می شوم. ترجیح می دهم معاشقه بخش عادی و همیشگی در فعالیت های جنسیمان باشد. رفتار من در مقابل (نسبت به) ارتباط جنسی بیشتر غیر منتظره و محتمل الوقوع می باشد.

پرسش 52: در سالهای جوانی من بیشتر انرژی ام را بر روی شغل و مسئولیتم می گذاشتم. احساسات من بیشتر با عقل و خردم در ارتباط بود تا با تمایلات جنسیم. من خیلی به ابراز عشق، به اندازه ای که به ابراز عقاید در بحثها علاقه دارم، علاقه مند نیستم. اگر افکارم را بر روی این موضوع متمرکز کنم می توانم یک عاشق تمام عیار باشم.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 53: در سالهای اخیر من علاقه مند به داشتن بچه بودم، نه فقط داشتن رابطه جنسی. برای نشان دادن صداقت قبل از معاشقه فقط نوازش می کنم. در این هدف خاص، برای من ارتباط جنسی آنقدر مهم نیست که بچه دار شدن مرا خشنود می کند.

پرسش 54: وقتی جوانتر بودم رابطه جنسی برایم مانند یک ماجراجویی بود. با این وجود وقتی به بلوغ رسیدم و استقلال و آزادی من افزایش یافت، رفاقت و همراهی و شراکت در فعالیت ها با همسر (معشوقه ام) و یک دوست خوب بودن، مهمتر از رابطه جنسی به نظر می آمد.

پرسش 55: من قبلاً ارتباط جنسی را در خود بیدار نکرده بودم تا اینکه از آن جلوگیری کنم. اگر حقیقت گفته می شد، من بیشتر احساسی شبیه به دختر بچه داشتم تا یک زن. با این حال واقعاً احساس بهتری در مورد خود داشتم وقتی شهوت، احساسات و طبیعت خود را کشف کردم.

پرسش 56: داشتن یا نداشتن رابطه جنسی برای من مهم نیست. در اصل احساس جنسی من تا زمانیکه معاشقه وارد کار بشود ساکن و خاموش است. زمانیکه معاشقه اتفاق می افتد از آن لذت می برم. این یک حادثه گرم و پرحرارت است که من و معشوقم با هم در آن شریک می شویم. به هرحال اگر این اتفاق هم نیوفتد هم من رابطه جنسی را برقرار می کنم.

پرسش 57: با اینکه بچه ها را دوست دارم ولی فشار غریزی قوی برای مادر شدن ندارم. من از حالت و فعالیتهای ورزشی خودم بیشتر از حامله بودن لذت می برم. به ارث بردن یک خانواده آماده هم به یک میزان خوشحالم می کند. من به این توجه دارم که فرزندانم را تشویق کنم تا زودتر به استقلال برسند. از اینکه آنها را به تفریح ببرم و به آنها در مورد حیوانات و طبیعت آموزش بدهم لذت می برم.

پرسش 58: من فشار غریزی شدیدی برای مادر شدن دارم. به دنیا آوردن بچه و پرستاری و نگهداری از فرزندان خودم برایم بسیار پراحساس است. بچه نداشتن می تواند یک آرزوی برآورده نشده باشد.

پرسش 59: بچه ها قسمتی از یک خانواده هستند. من از فرزندانم رفتارهای خوب و موفقیت انتظار دارم. آنها باید باعث سربلندی والدین خود باشند.

پرسش 60: اگر حق انتخاب داشته باشم، انرژی ام را بر روی شغل و کارم متمرکز می کنم تا بچه دار شدن. هرچند بدنبال این هستم تا فرزندانم به سن عقلانی برسند تا بتوانم از برنامه ها و مصاحبتم با آنها لذت ببرم. ترجیح می دهم که فرزندانم حس کنجکاوی، منطق و استقلالشان رو نشان بدهند، نه گریه های بچگانه شان را.

پرسش 61: من عاشق تحریک حس خلاقیت و خودشناسی فرزندانم هستم و آنها را به سمت رفتار و منش خوب سوق می دهم. من توانائیهای فرزندم را در مسیری که برای او احساس زیبا و قابل قبول ایجاد کند بیرون می کشم. هر چند متوجه یک ناهماهنگی هستم که در یک زمان نهایت توجهم را به فرزندانم معطوف می کنم اما بعد در زمانی دیگر، هنگام انجام فعالیتهای اجتماعی ام این توجه را نسبت به او ندارم. من با فرزندانم گرم و صمیمی و بخشنده هستم اما آنها را در مرکز زندگی ام قرار نمی دهم.

پرسش 62: من نسبت به خواسته ها و نیازهای فرزندانم حساس هستم. هرچند در نظم دادن به آنها دچار مشکل شده ام. خیلی خوب محدودیت قرار نداده ام. احساس راحتی نمی کنم که آنها را تحت فشار قرار دهم. از پرورش قدرت تصور آنها در هنگام بازی و قصه خوانی لذت می برم.

پرسش 63: من محیطی امن و راحت را با پذیرش عشق و محبت برای خانواده و فرزندانم فراهم می کنم. آرزوهای بزرگی برای بچه هایم ندارم و میلی ندارم آنها را مجبور به پیشرفت کنم . آرزوی آنها آرزوی من است (به شادی آنها من هم شاد هستم). البته به این مسئله آگاهی دارم که کسانیکه دوستشان دارم ممکن است من را آدمی خونسرد و منفعل تلقی کنند.

پرسش 64: من خواندن، نوشتن، رویاپردازی روزانه، تصور کردن، تجسم، خیالبافی را دوست دارم. باغچه ام و پرورش گل و گیاهان را دوست دارم. همچنین از دوستانم لذت می برم. من نیاز به زمان کافی برای تنها ماندن دارم تا خودم را بازیافت کنم.

پرسش 65: من عاشق جمع آوری آثار هنری خوب هستم. نقاشی، سفال، لباسهای زیبا و وسایل بازی و جواهرات. من از سر زدن به نمایشگاه ها و مهمانی های هنری و خانه های هنرمندان خوشم می آید. از تئاتر، رقصیدن و اجرای موسیقی خیلی لذت می برم. از مناسبت های اجتماعی خوشم می آید.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 66: من اشتیاق فراوان برای تفریح دارم، از چادر زدن در مکانهای طبیعی و بکر و دست نخورده لذت می برم. چون ذاتاً ورزشکارم از مسابقات ورزشی و یا تمرین ورزشی با قاعده و منظم لذت می برم.

پرسش 67: من خیلی گرفتار فعالیتهای داوطلبانه در انجمن های محلی و یا در ارتباط با مدرسه فرزندانم هستم. تمایلات خاصی به منظم بودن و مسئول بودن دارم. شغل من بیرون از خانه است اما تعهد و سرسپردگی اصلی من همسرم می باشد. من زمان فعالیت هایم را با زمان همسرم در خانه هماهنگ می کنم.

پرسش 68: من از خواندن مطالبی در خصوص مسائل اخیر سیاسی منطقه، ملی و خارج مرزی لذت می برم. فهمیدم که اینگونه مباحث با آگاهی های فردی خوب بسیار تهییج کننده می باشند. از فعالیت های احزاب کوچک حمایت می کنم. از موزه و ادبیات لذت می برم. بدنبال مباحث متفکرانه، دیدن و دنبال کردن فیلم های تحریک آمیز هستم.

پرسش 69: درگیری و مشغله با خانواده و دوستان نزدیک و مشارکت با آنها در فعالیت ها مهمترین علاقه من است. من عاشق پختن غذا برای خانواده، دوستان و فرزندانم هستم. تجربه آشپزی را بسیار لذت بخش یافتم. همه را برای خوردن غذا دور هم جمع می کنم تا فرزندانم با هم بازی کنند. من همچنین خیاطی، بافندگی، کیک پزی و درست کردن کلوچه برای فرزندان و دوستانشان را دوست دارم.

پرسش 70: من از زمان آرامش لذت می برم. باور کنید یا نه، من از کارهای خانه ام لذت می برم. این کار برایم مانند مدیتیشن اسست. من در یک زمان بر روی یکی از کارهای خانه تمرکز می کنم و بصورت آهنگین بدون نگرانی از زمان، کارها را انجام می دهم. همچنین از خواندن، دوچرخه سواری، مدیتیشن، گل آرایی لذت می برم. در مواقعی من از نوشیدن چای و مصاحبت آرام با یک دوست عزیز لذت می برم. در مواقعی هم از سکوت دوری می کنم.

پرسش 71: شما معمولاً می توانید من را در میان یک گروه مرد، غالباً بعنوان تنها زن جمع -مانند یک پسر- در حال بحث و گفتگو در موضوعات جدی و سیاسی پر حرارت پیدا کنید. من به اغواگری که زنان دیگر مشغول هستند علاقه مند نیستم.

پرسش 72: من بیشتر در موقعیت های اجتماعی احساس خجالت می کنم. بیشتر یک به یک با کسانیکه به یک گوش شنوا نیاز دارند صحبت می کنم و به مسائل آنها گوش می دهم.

پرسش 73: من ترجیح می دهم در ارتباط اجتماعی با همکاران همسرم و همسرانشان میزبان باشم. دوست دارم در امور شخصیم نظم و ترتیب داشته و نسبت به آن مسئول باشم و با وجود ناکامی و مشکلات، بکار خود ادامه دهم (در مقابل مشکلات مقاومت کنم).

پرسش 74: من عاشق مهمانی ها و موقعیت های اجتماعی هستم تا بدرخشم! من دوست دارم با جمع بجوشم، صمیمی شوم و عشوه گری کنم و در سراسر اتاق به این طرف و آن طرف بروم. من قطعاً به جذابیت های فردیم آگاهی دارم و دیگران هم آگاه اند.

پرسش 75: من خارج از محیط خانواده و دوستانم خیلی مشتاق به برقراری ارتباط اجتماعی با سایر افراد نیستم. اغلب به رفتن به اینگونه مکانها احساس بی میلی دارم. نمی دانم با این افراد در مورد چه چیزهایی صحبت کنم.

پرسش 76: متوجه شده ام که نسبت به برقراری ارتباط اجتماعی احساس بی قراری می کنم. تمام اغواگری ها و شور و شوق ها در این خصوص از بین رفته است. ترجیح می دهم با دوستان خانمم باشم و در خصوص مسائلی که برای ما خانم ها مهم است صحبت کنم.

پرسش 77: خیلی توجهی به موقعیت های اجتماعی ندارم. ترجیح می دهم در خانه بمانم و یک کتاب خوب بخوانم و از راحتی ها و امکانات دور و برم مانند شومینه (اگر یکیش رو داشته باشم) لذت ببرم.

پرسش 78: روابط دوستانه من به حد زیادی در ارتباط با فرزندان، مادران دوستان فرزندانم و مادران بچه های دیگر می باشد. به طور معمول ما عشق به فرزندانمان را بخوبی در کنار علایق خانواده داریم.

صفحه بعد >
< صفحه قبل

پرسش 79: من نسبت به دوستان خانمم یا روابط با خانمها احساس خواهرانه دارم. این نوع روابط برای من خیلی مهم هستند. من به خانمهای دیگر که گروه های مردانه را ترجیح می دهند علاقه ندارم.

پرسش 80: در روابط دوستانه من بیشتر به سمت انرژی عقلانی کشیده می شوم. ما مشخصاً در خصوص کار، سیاست و دیگر مباحث عقلانی گفتگو می کنیم. دوستان من نیز مانند خودم دید وسیعی دارند و بخوبی میتوانیم مسائل را از هم متمایز کنیم و به رقابت های عقلانی با اخلاق ورزشی توجه داریم.

پرسش 81: دوستان من متوجه این هستند که با من متفاوتند. من می توانم بیشتر دمدمی مزاج باشم. دوستان خانم من می توانند در چیزی شخصیت قویتری نسبت به من داشته باشند. برای من گاهی سخت است که «نه» بگویم. برای من سخت است که احساساتم رو در غالب لغت بیان کنم. من به همان اندازه که از بودن با دوستانم لذت می برم از اوقات تنهایی و سکوت هم لذت می برم.

پرسش 82: من آشنایان خانم زیادی در سازمانها و گروههای داوطلبانه گوناگون دارم. با این حال اگر شغل همسرم ایجاب کند که ما تغییر مکان بدهیم، از آنجا که خانواده ام اهمیت بیشتری دارد، می توانم جمع کنم و برای حفظ منافع شغلی همسرم نقل مکان کنم. این برای من از روابط دوستانه مهمتر است.

پرسش 83: من یک دایره وسیع از دوستان و آشنایان خانم دارم. من و دوستان خانمم به شدت در روش زندگی و عشق به هم شبیه هستیم. ما لغزش نمی کنیم چونکه مراقب هستیم طرحها و برنامه هایمان بررسی شده باشد تا بطور تصادفی. یا من دوستان دیگری دارم که به نظر می رسد که از بودن در میان تجربیات عشقی من لذت می برند. من سعی می کنم زمانیکه با دوستانم هستم گشاده دست باشم، با این حال بنظر می رسد که فقط مشغول برنامه های اجتماعیم هستم.

پرسش 84: من یک یا دو دوست خانم دارم. ما از اینکه زمانهای طولانی را با هم بگذرانیم لذت می بریم. مراقب هستیم که از ارزشهای مشترک و حساسیتهای مشترکمان لذت ببریم. ما برای همدیگر گوش شنوا و قلب مهربان بدون قید و شرط فراهم می کنیم. مشغول غیبت کردن نمی شویم همچنانکه به مباحث جدی هم مشغول نمی شویم.

پرسش 85: من بیشتر کتابهای آشپزی دارم. چون عاشق امتحان کردن دستور پخت های متفاوت هستم. مجلات باغبانی و بافندگی و مجلات صنعتی دارم و در قفسه های کتابخانه هم تعدادی کتاب مخصوص کودکان دارم.

پرسش 86: من علاقه مند به مجله خانه و باغبانی هستم. چون برای من مهم است که چیدمان خانه ام با سلیقه و با شکل مناسب باشد. علاقه مند به کتابهای سفر، مجله جمعیت هستم چونکه به آخرین اخبار (اخبار دسته اول) کنجکاو هستم. همچنین کتابهای رومیزی مصور.

پرسش 87: من دور و برم کتابهایی با موضوع ماوراء الطبیعه و یا معنوی (روحانی) یا روانشناسی یا افسانه ای و عکاسی و خلاقیت نوشتاری دارم. من خیلی از اینکه اوقات آرامشم رو به خواندن اختصاص دهم لذت می برم.

پرسش 88: من در اطراف خودم کتابهای یوگا، رساله ها، قایقرانی و کلک سواری، جغرافیا، بهترین مکانهای تفریحی و کتابهای عکس از پارکهای ملی دارم و از آنها لذت می برم.

پرسش 89: من از کتابهایی که در مورد نقاشان معروف و دیگر هنرمندان و رقاصان معروف و نقاشی است لذت می برم. همچنین از رمانها و داستانهای کوتاه رمانتیک نیز لذت می برم. من بطور همزمان از چند مجله لباس و جواهر اشتراک دارم.

پرسش 90: من از خواندن مطالبی که ذهن رو به تحریک وامیدارد لذت می برم. مثل اخبار سیاسی، مجلات و مقالات.

پرسش 91: من از خواندن داستانهایی در مورد زندگی زنان (زنان مقدس و مشهور) لذت می برم. من تعدادی کتاب بودایی با درسهای اصلی دارم. من همچنین کتابهایی درخصوص نان پزی و گل سازی دارم.

اتمام آزمون

جهت مشاهده نتیجه آزمون، لطفا اطلاعات زیر را بطور دقیق وارد نمایید:

مشاهده نتیجه